ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Poszukiwany, bez uprawnień i narkotyki... w slipach

fot. KPP w Płońsku

Płońska policja zatrzymała podczas kontroli drogowej 45-latka bez uprawnień, poszukiwanego przez prokuraturę i posiadającego narkotyki, które próbował ukryć w slipach.

- Policjanci z płońskiej patrolówki, pełniąc wieczorem służbę na terenie miasta, zwrócili uwagę na volkswagena, którego kierowca nie korzystał podczas jazdy z pasów bezpieczeństwa. Po zatrzymaniu auta do kontroli funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę i sprawdzili jego dane w policyjnych systemach. Okazało się, że 45-letni płońszczanin nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Płońsku. W trakcie interwencji mężczyzna zachowywał się podejrzanie i nerwowo. Co chwilę poprawiał spodenki, które miał na sobie, jakby próbował coś ukryć przed mundurowymi. Podczas kontroli osobistej okazało się, że 45-latek w slipach schował 6 torebek z zapięciem strunowym z białym proszkiem - mefedronem i jedną z suszem roślinnym- marihuaną - poinformowała oficer prasowa płońskiej policji kom. Kinga Drężek-Zmysłowska.
Mężczyzna został aresztowany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za kierowanie pojazdem bez uprawnień.

Komentarze obsługiwane przez CComment