ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

PUP i Wydział Komunikacji w Raciążu

graf. Starostwo Powiatowe w Płońsku

Starostwo powiatowe w Płońsku poinformowało, że od 7 lutego w Raciążu będą funkcjonować punkty zamiejscowe Wydziału Komunikacji i Transportu oraz Powiatowego Urzędu Pracy. Oba znajdą się w budynku Zespołu Szkół przy ulicy Kilińskiego 64 i będą czynne we wtorki i czwartki w godzinach 9.00-15.00.

Jak przekazuje starostwo, w punkcie wydziału komunikacji będzie można załatwić podczas jednej wizyty takie sprawy jak: rejestracja pojazdu nowego i sprowadzonego z zagranicy, przerejestrowanie pojazdu z innego terenu, zgłoszenie nabycia lub zbycia, zgłoszenie wpisu adnotacji (hak, gaz itp.), czy odbiór dowodu rejestracyjnego. Ponieważ akta pojazdów przechowuje starostwo w Płońsku, dwóch wizyt będą wymagały takie sprawy jak: wyrejestrowanie, przerejestrowanie pojazdu z regionu, czasowe wycofanie pojazdu, wtórniki oznaczeń, czy wymiana dowodu rejestracyjnego. Opłaty będą przyjmowane wyłącznie w formie bezgotówkowej, poprzez terminal płatniczy.
W punkcie PUP będzie zaś prowadzona obsługa obowiązkowych wizyt osób bezrobotnych zamieszkałych w mieście i gminie Raciąż w celu potwierdzenia gotowości do podjęcia pracy. Nie będzie konieczna rejestracja.

Komentarze obsługiwane przez CComment