ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Studniówka I LO. Zamiana ról.

fot. Starostwo Powiatowe w Płońsku

4 lutego był niezapomnianym dniem dla 150 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Płońsku. Przyszli maturzyści spotkali się w Dworku "Oleńka" w Drobinie, by razem odtańczyć tradycyjnego poloneza i uroczyście rozpocząć odliczanie do matury. Zanim jednak rozpoczęli zabawę podziękowali swoim nauczycielom oraz wysłuchali zaproszonych gości. Głos zabrała starosta Elżbieta Wiśniewska, która zwróciła się do uczniów takimi słowy:
"W życiu piękne są tylko chwile i z całą pewnością bal studniówkowy do nich należy, jest jedyny, wyjątkowy i niezapomniany. Do matury pozostało wam niespełna 100 pracowitych dni, ale nie żyjcie samą nauką, pielęgnujcie i znajdujcie czas na swoje marzenia, pasje i przyjaźnie. Żyjcie odważnie!".
Po przemówieniach i podziękowaniach nadszedł czas na niezwykle różnorodną część artystyczną, podczas której uczniowie zamienili się rolami z nauczycielami i sprawdzili ich wiedzę na temat szkoły oraz zadań maturalnych. Nie zabrakło również występów wokalnych, jak choćby "Zanim pójdę" zespołu Happysad, a także walca. Po nich  - zabawa do białego rana.

(fot. Starostwo Powiatowe w Płońsku)

Komentarze obsługiwane przez CComment