ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zderzenie osobówek, cztery osoby ranne, w tym kierowcy

Fot. KPP w Przasnyszu

Między godziną 7 a 8 dzisiaj, 9 stycznia na drodze krajowej nr 57 w Rembielinie (gmina Chorzele) doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło około godziny 7.33. Kierujący renault modus, 61-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z audi, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.

W wyniku poniesionych obrażeń do szpitala zostały przewiezione cztery osoby: obaj kierowcy i pasażerowie w wieku 64 i 65 lat. 
- Policjanci zabezpieczali ślady i wykonywali oględziny miejsca zdarzenia. Dalsze postępowanie ma wyjaśnić szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi – poinformowała mł. asp. Ilona Cichocka, oficer prasowy KPP w Przasnyszu. 


Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypomina, aby siadając za kierownicę być wypoczętym, a podczas prowadzenia pojazdu skupionym. Kiedy tylko poczujemy się zmęczeni, natychmiast powinniśmy zatrzymać pojazd w bezpiecznym miejscu. Nie należy przeceniać swoich umiejętności, za to w czasie jazdy słuchać swojego organizmu i reagować na pierwsze oznaki zmęczenia. Pośpiech i nieuwaga, podkreślają policjanci, mogą doprowadzić do tragedii wielu rodzin.

Komentarze obsługiwane przez CComment