ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Uwaga, dziś przerwy w dostawach wody!

zdjęcie ilustracyjne

Jak informuje pułtuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, dziś (3 lipca) godzinach od 8.00 do późnych godzin wieczornych, nastąpi przerwa w dostawach wody dla mieszkańców os. Popławy w Pułtusku i miejscowości Grabówiec. Ma to związek z koniecznością likwidacji awarii sieci wodociągowej.

Do czasu usunięcia awarii pojawią się punkty zaopatrzenia w wodę do celów sanitarnych - w Pułtusku przy ul. Tartacznej (na parkingu przy sklepie PSS Gama ul. Tartaczna 33) oraz na osiedlu Wyszkowskim (okolice placu zabaw - róg ul. Sarbiewskiego i Noskowskiego).

- Ze względu na letni okres i wzmożone zapotrzebowanie na wodę uprzejmie prosimy mieszkańców o zabezpieczenie zapasów wody zarówno do spożycia jak i celów sanitarnych. W przypadku trudności z tym związanych będzie istniała możliwość doraźnego poboru wody (nadającej się do spożycia po zagotowaniu) ze Stacji Uzdatniania Wody w Pułtusku (ul. Kościuszki) i Trzcińcu – informuje miasto.

Przerwami w dostawach wody nie zostaną objęci mieszkańcy prawobrzeżnej części Pułtuska jednak możliwe są krótkotrwałe niedobory związane z usuwaniem awarii.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment