ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wyjątkowy wieczór Ruszkowiaków

Fot. Zdzisław Smardzewski

Podziękowania, życzenia i polonez, a po nim zabawa do białego rana – według takiego scenariusza przebiegała studniówka uczniów ostatnich klas Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Odbyła się 3 lutego w Domu Weselnym „Pałac Kryształowy” w Skłudach (gmina Obryte).

Życzenia dobrej zabawy i satysfakcjonujących wyników z egzaminów skierowała do przyszłych maturzystów dyrektor Anna Kmiołek-Gizara. Odwołała się do ich lat nauki w murach Ruszkowskiego, szkoły, której hasło brzmi: „Z przeszłości do przyszłości pod pełnymi żaglami”. Były podziękowania dla dyrektorki i wicedyrektorów: Pawła Kieli i Angeliki Chrzanowskiej, wychowawców i nauczycieli oraz rodziców. Część oficjalną poprowadziły uczennice Oliwia Różycka i Aleksandra Janas.

Bal na symboliczne sto dni przed maturą miały klasy: dwie V – technik informatyk i technik logistyk oraz IV LO innowacja: bezpieczeństwo narodowe, których wychowawcami są: (odpowiednio) Anna Świerczewska, Grzegorz Miłoszewski i Ewa Fabisiak. Poloneza uczniowie przygotowali pod kierunkiem Szymona Śladowskiego.

Potem już nastąpiła zabawa do rana (bez nauczycieli, którzy, tak jak w poprzednich latach, nie zostali długo na balu), przerywana poczęstunkiem i zdjęciami na ściance. Pozowały nie tylko klasy czy pary, ale i grupy koleżeńskie. To był moment na śmiech i żart oraz dziecięcą beztroskę.

Na parkiet zapraszał młodzież DJ Dominis – Dominik Ściechura z Wyszkowa. Nad przebiegiem studniówki czuwali rodzice i gospodarz miejsca Jarosław Maliszewski.

Relacja i zdjęcia w TC nr 8 z 20.02. (dostępne wydanie elektroniczne)

Komentarze obsługiwane przez CComment