Tajemnicza śmierć 19-latki

Mławska prokuratura oraz żuromińska policja ustalają okoliczności zgonu młodej kobiety, do jakiego doszło we wsi Julianowo, położonej w gminie Siemiątkowo. Mieszkanka gm. Sochocin (pow. płoński) dzień wcześniej świętowała swoje urodziny.

19-latka miała przyjechać na weekend do swojego 21-leniego chłopaka, który mieszka wraz z rodzicami we wspomnianym Julianowie w powiecie żuromińskim. W sobotę (9 lipca br.) około południa z młodą kobietą "zaczęło dziać się coś dziwnego", co zaniepokoiło jej chłopaka. 19-latka zaczęła tracić przytomność, więc 21-latek zadzwonił pod numer alarmowy 112 wzywając na miejsce służby, a w międzyczasie wraz z ojcem już zaczęli udzielać kobiecie pomocy. Reanimację przejęli następnie ratownicy medyczni, jednak już po chwili lekarz stwierdził zgon mieszkanki pow. płońskiego. 

Chłopak 19-latki miał wyjaśniać policjantom, że leczyła się na serce. Nadal jednak nie wiadomo jaka była przyczyna przedwczesnej śmierci kobiety. Na zlecenie mławskiej prokuratury przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i toksykologia. 

Komentarze  

0 #1 Senior 2022-07-11 11:14
"chłopak miał wyjaśniać"?? To wyjaśniał czy miał wyjaśniać?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl