ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Ciechanów ma nowego komendanta policji

fot. KPP w Ciechanowie

Insp. Zbigniew Andres zakończył swoją służbę jako komendant powiatowy policji w Ciechanowie. Obowiązki komendanta przejął podinsp. Łukasz Jędrasik.

Dziś (10 lipca) insp. Zbigniew Andres zdał swoje obowiązki służbowe podczas uroczystości w sali konferencyjnej ciechanowskiej komendy. W obecności m.in. I zastępcy komendanta wojewódzkiego insp. Piotra Janika i wicestarosty ciechanowskiego Roberta Morawskiego przekazał swoje obowiązki dotychczasowemu I zastępcy komendanta w Przasnyszu podinsp. Łukaszowi Jędrasikowi.

Podinsp. Łukasz Jędrasik, absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, w tym podyplomowo Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych, a także Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, służbę w policji pełni od 2006 roku. Był zastępcą naczelnika oraz naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KPP w Pułtusku oraz naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, p.o. I zastępcy komendanta powiatowego w Pułtusku, a od 1 grudnia 2019 roku zastępcą komendanta w Przasnyszu. Odznaczony jest m.in.: Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę i Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment