Cztery auta zderzyły się w Ujazdówku pod Ciechanowem [ZDJĘCIA]

Na blisko trzy godziny droga krajowa nr 60 pomiędzy Ujazdówkiem a Gumowem została zablokowana. W czwartek (11 sierpnia), przed godz. 8, na wysokości Cedrobu w Ujazdówku doszło do zderzenia czterech aut. Na szczęście żadna z osób nie została poważnie ranna. Jednego z kierowców przewieziono na badania do szpitala.

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze nr 60 pomiędzy Ciechanowem a Glinojeckiem. Z pierwszych relacji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego marki Scania, wyjeżdżając ze stacji benzynowej wymusił pierwszeństwo wykonując manewr skrętu w prawo w kierunku Ciechanowa. Nadjeżdżająca od strony Glinojecka ciężarówka marki DAF z ciężkim sprzętem uderzyła prosto w Scanię, spychając ją prosto do rowu. W zdarzeniu brały udział jeszcze dwa inne samochody - bus Opel Vivaro oraz auto osobowe Renault.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala, kierowca renaulta 68-letni mieszkaniec Ciechanowa. Mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy scanii. 

 

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl