ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Delegacja z Angoli w Ciechanowie

9 maja ciechanowski oddział firmy T4B, producenta oprogramowania i systemów bezpieczeństwa, odwiedziła delegacja z… Republiki Angoli.

Celem wizyty gości z dalekiego państwa było wdrożenie przez T4B Group rozwiązania o nazwie Cyfrowa Granica na przejściach granicznych i w porcie lotniczym w Angoli.
W trakcie spotkania, prowadzonego przez prezesa zarządu firmy Roberta Szczepankowskiego, połączonego z briefingiem prasowym, omówiono także proces realizacji produkowanego w Ciechanowie Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master.
W programie odwiedzin, obok budynku siedziby firmy przy ulicy Mleczarskiej 9, było także centrum serwisowe Cyfrowej Granicy, czyli miejsce, gdzie system będzie produkowany dla Republiki Angoli, Centrum R&D i serwisowe T-Master. Delegacja obejrzała ponadto, jak w praktyce na jednym z ciechanowskich osiedli działa system T-Master.
- Jest to pierwsza instalacja naukowo-przemysłowa, którą wizytujemy. Nasze wrażenia są doskonałe. Są to obszary, które nas interesują i chcemy je poznać. Widzimy możliwości przyszłego partnerstwa w tych obszarach. Jeden dotyczy zarządzania i kontroli granicy. Ze względu na wysoki stopień zaawansowania firmy T4B, staramy się wyselekcjonować technologie, które pozwoliłyby nam także zinformatyzować system więziennictwa w Angoli. Innymi słowy, jak zaadoptować ten system do naszego systemu penitencjarnego - powiedział komisarz więziennictwa (odpowiednik generała) i dyrektor generalny systemów więziennictwa Bernardo Gurgel.

fot. autor

Komentarze obsługiwane przez CComment