Dni Ciechanowa 2022

Na rozpoczęcie sezonu letniego w Ciechanowie przygotowano liczne atrakcje dla mieszkańców i turystów. W najbliższy weekend 24 i 25 czerwca na scenie przy zamku wystąpią: Natalia Szroeder, T.Love, Blue Café, Wilki i Gromee. Koncerty poprowadzi Jankes z Radia Eska, które jest partnerem medialnym wydarzenia. Wstęp jest bezpłatny. Koncerty będą rozpoczynać się o godz. 18.

Dni Ciechanowa to tradycyjny cykl wydarzeń kulturalnych, które rozpoczynają wakacje w Ciechanowie. Przyciągają turystów z całego Mazowsza, są też gratką dla ciechanowian, którzy we własnym mieście mogą na żywo posłuchać topowych wykonawców. W tym roku, po zniesieniu obostrzeń pandemicznych, powracają cenione masowe koncerty na zamkowych błoniach.

Nie zabraknie atrakcji w innych częściach miasta: od 24 do 25 czerwca (piątek - sobota) na ul. Warszawskiej odbędzie się II edycja Ciechanowskiego Pchlego Targu, organizowanego przez COEK Studio. To okazja, aby kupić m.in. cenne drobiazgi, używane książki, pamiątki, bibeloty, nietuzinkową biżuterię, elementy wyposażenia domu, ubrania czy zabawki. Targ będzie działał między godz. 10.00 a 18.00. Amatorzy dobrego jedzenia będą mogli skorzystać z możliwości spróbowania dań z food trucków, które staną w tych dniach na błoniach zamkowych. Poza stoiskami gastronomicznymi przed zamkiem znajdą się też stoiska handlowe.W sobotę (25 czerwca) przy Parku Nauki Torus na terenie pod wieżą ciśnień zabrzmi muzyka francuska. O godz. 13.00 na akordeonie i skrzypcach zagrają absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. S. Moniuszki w Ciechanowie.

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl