Gołotczyzna: otwarcie Parku Edukacji i Rozrywki

Wczoraj w Gołotczyźnie ciechanowskie starostwo otworzyło Rodzinny Park Edukacji i Rozrywki. Wydarzeniu towarzyszyły koncerty zespołów muzycznych i solistów, a także inne atrakcje.


- To świetne miejsce, które będzie zachęcać do odwiedzin, a powiat ciechanowski ma nową atrakcję turystyczną stworzoną z myślą o lokalnym rodzinnym wypoczynku. To było piękne popołudnie i wieczór, pogoda dopisała, a nasze gwiazdy doskonale czuły się na scenie parku w Gołotczyźnie – przekonywała starosta Joanna Potocka – Rak.

nj5a8298-copy

To duża inwestycja, która ma na celu zwiększenie atrakcyjności terenów wiejskich tego powiatu.

nj5a8664-copy

Co więcej, jak sama nazwa parku wskazuje, jest on miejscem, gdzie rodziny oraz bliscy sobie ludzie, mogą aktywnie spędzić czas. Wszystko to za sprawą atrakcji takich jak, bulodromy do gry w bule, edukacyjne place zabaw czy ścianka wspinaczkowa.

nj5a7874-copy

Park Edukacji i Rozrywki, jest miejscem, gdzie można na co dzień w pięknej scenerii obcować z naturą. Inwestycja nie mogłaby być zrealizowana gdyby nie pomoc i wsparcie Samorządu Województwa Mazowieckiego i marszałka Adama Struzika. Samorząd Województwa przeznaczył na realizacje tego zadania 4 mln.

nj5a7341-copy
Oprócz wielu świetnych lokalnych artystów zagrały zespoły Liber i Ino Ros oraz Beata Kozidrak i Bajm, potem zaś bawiono się przy dźwiękach muzyki mechanicznej.

nj5a8530-copy

Pogoda dopisała. Licznie zjawiła się publiczność, a zwłaszcza rodziny z dziećmi, które korzystały z licznych dodatkowych atrakcji, dostępnych w dniu otwarcia.

nj5a8551-copy

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl