Konkurs z Gutkiem… i potworami

Z okazji Dnia Dziecka „Tygodnik Ciechanowski” oraz wydawnictwo RM zaprasza najmłodszych czytelników do udziału w konkursie plastycznym z Gutkiem.

Gutek Zawada to główny bohater serii „Gutek i potwory”. Do tej pory ukazały się trzy części: „Pan Flat nadchodzi”, „Obronić Nautiliusa” oraz „Ratujmy park”.
Każdy kto chciałby wygrać pełen zestaw przygód Gutka powinien wziąć udział w konkursie. Zasady są proste. Należy narysować (na kartce A4, technika dowolna) i nazwać wymyślonego potwora, który może być naszym przyjacielem – tak jak w książkach autorstwa Jaume Copons.

Gotową pracę lub jej zdjęcie należy dostarczyć do redakcji „TC” osobiście lub wysłać pocztą na adres: „Tygodnik Ciechanowski”, ul. Ściegiennego 2, 06 – 400 Ciechanów albo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem „Konkurs z Gutkiem”. Laureatem nagrody głównej będzie jedna osoba – autor najciekawszej z nadesłanych prac. Termin zgłoszeń mija 8 czerwca.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież