ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Kserokopiarki Konica Minolta w biurze przyszłości: jak technologia wpływa na pracę?

Czym sugerują się osoby kupujące sprzęt do firmy? Ceną? Niezawodnością? Sprawnym serwisem posprzedażowym? Te wszystkie aspekty z pewnością mają znaczenie, lecz nie zapominajmy, że liczy się także renoma danej marki. Nie mamy tu jednak na myśli sytuacji, którą czasami, nieco pogardliwie, określa się mianem płacenia za logo. Rzecz w tym, że produkty stworzone przez koncerny z długim stażem na rynku i doświadczeniem przeważnie oferują niepomiernie większe możliwości w zakresie eksploatacji urządzeń biurowych. Sprawdzamy, jaki ma to wpływ na codzienne wykonywanie obowiązków.

1. Technologia i urządzenia wielofunkcyjne - dlaczego mają znaczenie?

2. Elastyczność na miarę współczesnej firmy

3. Optymalizacja kosztów na poziomie urządzeń biurowych

Duże znaczenie w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw ma codzienność - począwszy od wystroju biura po narzędzia pracy, szybki komputer czy sprawny serwis kserokopiarek czy serwis drukarek. Na to wszystko patrzą obecni i przyszli pracownicy, w tym wykwalifikowani specjaliści. Stawiaj zatem na sprawdzone marki, jak kopiarki Xerox, kopiarki Canon czy Konica Minolta.

Technologia i urządzenia wielofunkcyjne - dlaczego mają znaczenie?

Badania jednoznacznie wskazują, że niemal 70% Polaków ocenia wpływ technologii na pracę pozytywnie. Uznają, że jej wdrażanie przyspiesza realizację zadań, wspiera kreatywność i poprawia satysfakcję z wykonywania obowiązków. Co ważne, odpowiednio dopasowane rozwiązania ułatwiają także elastyczność zawodową. W jaki sposób?

Przykładowo: zakup czy dzierżawa kserokopiarek dopasowanych do potrzeb firmy oznacza pożądaną jakość i wydajność, sprawne działanie oraz ewentualną sprawną pomoc przy usterkach. Za przykład może posłużyć serwis Konica Minolta, dzięki któremu diagnoza problemu i sama naprawa kopiarek będzie przebiegać bardzo sprawnie. Ważnym argumentem jest także dostarczane przez producenta oprogramowanie dostosowane do potrzeb branży.

 

Elastyczność na miarę współczesnej firmy

Dużą popularnością cieszą się dzisiaj zdalne i hybrydowe formy współpracy. Tu istotną rolę odgrywa sprawna komunikacja, która jest zasługą kanałów cyfrowych. Jednocześnie rewiduje się sposoby zarządzania spotkaniami, dlatego może okazać się, że wielogodzinne narady mogą zostać zastąpione współpracą zdalną na cyfrowych dokumentach. Wybierając urządzenia biurowe i oprogramowanie cenionych marek, można korzystać z zaawansowanych środków bezpieczeństwa, chroniących poufne dane.

 

Optymalizacja kosztów na poziomie urządzeń biurowych

To, jak pracują drukarki czy kserokopiarki kolorowe, ma realny wpływ na budżety. Mamy tu na myśli nie tylko realne wydatki na ksero, ale również sprawny serwis kserokopiarek i innego sprzętu, likwidujący przestoje i zapewniający ciągłość pracy. O to, jak przebiega naprawa kserokopiarek i drukarek, jak wyglądają regularne przeglądy urządzeń, na jakie wsparcie oferuje serwis kserokopiarek. Warszawa z pewnością daje możliwość wyboru, na przykład oferty Copix, który oferuje sprzedaż, wynajem i dzierżawę sprzętu, a także jego serwisowanie oraz dostarczanie oprogramowania.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment