Nowe biuro Unilink zaprasza

Porównujecie oferty firm ubezpieczeniowych i wyszukujecie tę, w której jest taniej? Licencjonowany ubezpieczyciel Unilink, Ewa Kępczyńska, przekonuje że nie to jest najważniejsze. Bo gdy doznamy szkody i będziemy oczekiwać wypłaty ubezpieczenia, jego wysokość mocno nas rozczaruje.


Biuro największej multi agencji ubezpieczeniowej w Polsce Unilink powstało niedawno w Ciechanowie na Gwardii Ludowej WRN 15.
Agencję prowadzi Ewa Kępczyńska, agent ubezpieczeniowy z wieloletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach życiowych i majątkowych. Unilink posiada w swojej ofercie produkty około 40 firm ubezpieczeniowych, każdego rodzaju ubezpieczeń, m.in. komunikacyjne, majątkowe, życiowe, rolne, firmowe, turystyczne.

nj5a8340-copy
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, a w soboty w godz. 9-13.

- Dla dobra ubezpieczających się osób zachęcam ich, żeby nie wybierali najtańszych pakietów, bo z reguły oferują one najmniej w przypadku wystąpienia szkody. Oczywiście to klient ostatecznie decyduje, co wybiera – podkreśla pani Ewa.

nj5a8303-copy
Z biurem skontaktować się można tez telefonicznie 509080268 mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przez FB Unilink ubezpieczenia Ewa Kępczyńska i messengera.

unilink-zdjecie2-copy
Ponieważ kończą się już wakacje i trwają przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego to dla Unilinka została przygotowana specjalna oferta ubezpieczeń szkolnych dla dzieci i młodzieży.

nj5a8342-copy
Biuro serdecznie zaprasza do kontaktu!

Komentarze  

+1 #1 mari 2022-08-27 20:35
TEJ PANI MOŻNA ZAUFAĆ . BRAWO EWKA
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl