ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Od jutra zmiana pogody, a za kilka dni przymrozki

Zdjęcie ilustracyjne

Warto się nacieszyć słonecznym dniem, chociaż już od wczoraj można odczuć spadek temperatury. Nocą mają nadejść oczekiwane deszcze. 

Według synoptyków w czwartek w Ciechanowie może spaść przez dobę do 9 litrów deszczu na m2. Opadów, które obejmą całe północne Mazowsze, wyczekują pracownicy wielu branż, przede wszystkim rolnicy, ogrodnicy i leśnicy. Opady przydałyby się także przydomowym ogródkom. 

Niestety, wraz z deszczem spadnie temperatura. Ponad 10 stopni Celsjusza na termometrach zobaczymy najszybciej we wtorek/środę w przyszłym tygodniu. Od soboty (15 marca) do poniedziałku (17 marca) prognozowane są w nocy ujemne temperatury. 

Co ciekawe, na dzisiejszą noc z 12 na 13 marca Sieć Obserwatorów Burz przewiduje niewielką możliwość powstawania burz w pasie od północnego wschodu po południowy zachód Polski, w tym także na północnym Mazowszu. 

Komentarze obsługiwane przez CComment