ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Pięć dekad z "Budowlanką"

Ciechanowski Zespół Szkół Technicznych CKU świętuje jubileusz 55-lecia. W piątek, 1 grudnia w popularnej „Budowlance” odbyły się uroczystości związane z rocznicą. Na to ważne wydarzenia z życia szkoły przybyli goście - parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele placówek kultury, szkół i przedszkoli z terenu naszego powiatu. Nie zabrakło absolwentów i emerytowanych pracowników szkoły, mieszczącej się w Ciechanowie przy ulicy Kopernika.

- Dziękujemy za wkład jaki Zespół Szkół Technicznych w Ciechanowie wnosi w poszerzanie wiedzy młodego pokolenia. Gratulując jubileuszu, życzy- my aby praca i nauka w tej placówce była dla nauczycieli i uczniów nieustanną inspiracją w rozwijaniu osobistych marzeń i pasji - powiedział starosta cie- chanowski Jan Andrzej Kaluszkiewicz.
Władze starostwa, które jest organem zarządzającym szkolnictwem średnim w naszym mieście złożyły gratulacje i podziękowania dyrektorce Ewie Krajie. Powiat przekazał szkole sporych rozmiarów monitor interaktywny oraz ufundował kurs szkoleniowy dotyczący wykorzystania technik informacyjno--komunikacyjnych w edukacji.

Fot.1. Nauczyciele...

Fot2...i uczniowie budowlanki

 erem

 Więcej w aktualnym wydaniu (papierowym) TC

Komentarze obsługiwane przez CComment