Pozycjonowanie stron, czyli widoczność w Internecie

Pozycjonowanie stron, inaczej optymalizacja stron internetowych polega na działaniach marketingowych opierających się na używaniu fraz kluczowych, które mają na celu poprawić widoczność strony internetowej oraz zwiększenie na niej ruchu. Optymalizacja SEO (search engine optimization) wykorzystywana jest przez firmy marketingowe, które opracowują strategię pozycjonowania pod każdą firmę niemalże indywidualnie. 

1. Pozycjonowanie stron internetowych
2. Pozycjonowanie IAI shop
3. Pozycjonowanie WooCommerce
4. Pozycjonowanie Joomla
 
Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie strony internetowej zwiększa szansę widoczności strony. 

Celem każdej strony jest, aby pojawiała się ona na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Praktycznie żadna strona internetowa nie jest w stanie samoistnie wzbić się na szczyt pierwszej strony wyszukiwarki. Tylko będąc na 1szej stronie Google zostaniesz zauważony przez potencjalnego konsumenta. Oznacza to tyle, że szanse dotarcia na Twoja stronę internetową zainteresowanego Klienta Twoim produktem, czy usługami są bardzo niskie. Niestety, nie pomoże tutaj nawet najlepsza grafika, czy oryginalne treści na stronie.

pozycjonowanie stron:
- zwiększa sprzedaż nawet o 70%,
- pomaga pozyskać nowych klientów,
-daje przewagę nad konkurencją,
- zwiększa rozpoznawalność marki.
 
Pozycjonowanie IAI Shop
Jeśli interesuje Cię usługa pozycjonowania stron, pomoże Ci sklep internetowy IAI Shop. Jest to polska platforma internetowa oferująca usługi optymalizacji SEO. 

pozycjonowanie iai shop - kod strony jest dobrze zoptymalizowany, dzięki czemu sklepy postawione na IAI Shop szybciej osiągają wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Wszystkie szablony platformy posiadają dobry wynik w Google Page Speed Index oraz mają certyfikat SSL, na co algorytmy Google i ogólnie algorytmy wyszukiwarek zwracają uwagę. 
 
Pozycjonowanie WooCommerce
WooCommerce to e-commercowa wtyczka open source dla WordPressa, która ma za zadanie poszerzyć dostępność funkcji na WordPressie i stworzyć rozbudowany system e-commerce. pozycjonowanie woocommerce korzysta z dodatków SEO, które pomagają w pozycjonowaniu strony www. 
Chcąc osiągać wysokie efekty pozycjonowania stron nie wystarczy używanie tylko wtyczek Google. Należy zadbac o właściwy content, czyli m.in. używanie słów kluczowych, czy ciekawych treści strony. 
Dodatkową kwestią, ważną dla potencjalnych Klientów jest użyteczność strony. Klient, który nie znajdzie to czego szukał, wyjdzie ze strony i prawdopodobnie już nigdy do niej nie wróci. 
 
Pozycjonowanie Joomla
Joomla to system pomagający w zarządzaniu treścią, jednakże wymaga fachowej wiedzy programisty, gdyż tutaj nieuniknione jest buszowanie w kodzie strony.

https://www.vd.pl/pozycjonowanie-cms-joomla-poradnik/pozycjonowanie joomla to:
- możliwość skorzystania z rozszerzeń SEO Boos, sh404SEF i Easy Frontend SEO,
- spersonalizowane opisy stron, 
- zastosowanie globalnych ustawień,
- funkcja SEF URL, która pomaga tworzyć przyjemne adresy URL,
- szybkość ładowania się strony w Google.
 
Nie zważając na to jaką funkcję pełni Twoja strona to jej widoczność i możliwość pozyskiwania nowych Klientów może zostać zwiększona. Dobór chodliwych fraz kluczowych związanych z produktami i usługami, optymalizacja SEO, publikacja profesjonalnych treści i pozyskiwane odnośniki zwiększą renomę i widoczność strony w wyszukiwarce Google.

Materiał partnera

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl