TMZC ma nowego prezesa

Adam Krzemiński na ostatnim walnym zebraniu Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej został wybrany nowym prezesem tego stowarzyszenia. Zastąpił Eugeniusza Sadowskiego, pełniącego tę funkcje aż przez 8 kadencji.


Nowy prezes TMZC jest ciechanowianinem. Ukończył Kolegium Nauczycielskie w Ciechanowie. Dyplom licencjacki uzyskał na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, zaś dyplom magistra na Uniwersytecie Warmińsko-mazurskim w Olsztynie. Ukończył także studia podyplomowe z fizyki, studia z zarządzania projektami Unii Europejskiej na Uniwersytecie Białostockim oraz kurs kwalifikacyjny dla kadry kierowniczej oświaty. Był dyplomowanym nauczycielem matematyki i fizyki w ciechanowskich publicznych i niepublicznych szkołach podstawowych i gimnazjach. W latach 2003-2005 pełnił funkcję wicedyrektora SP nr 4 w Ciechanowie, a od 2007 roku dyrektora Zakładu Obsługi Szkół i Przedszkoli, a następnie Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie. Od trzech kadencji jest radnym Rady Powiatu Ciechanowskiego, zasiadającym obecnie w Zarządzie Powiatu Ciechanowskiego.
Adam Krzemiński od trzech kadencji był członkiem Zarządu TMZC, od 2 kadencji pełnił funkcję wiceprezesa. Jest członkiem wielu organizacji społecznych i sportowych, m.in. ciechanowskiego Klubu Sportowego Jurand.
Eugeniusz Sadowski nie odchodzi z TMZC. Będzie pełnił funkcję wiceprezesa. Drugim wiceprezesem ponownie został wybrany Bernard Grzankowski. Maciej Adamkiewicz jest sekretarzem, a Zbigniew Tyburski - skarbnikiem.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl