Wynajmę lub sprzedam stację paliw

Wynajmę lub sprzedam stację paliw wraz z parkingiem. Nowy Dwór Mazowiecki - ul. Przemysłowa 4. 

Stacja Paliw zlokalizowana jest przy obwodnicy miasta Nowy Dwór Mazowiecki - drodze wojewódzkiej DW 631. Stacja Paliw jest kompletna i technicznie sprawna, ze zbiornikami na wszystkie rodzaje paliw płynnych plus gaz.

Aktualna powierzchnia gruntu pod Stacją wynosi do 3000 m2 z możliwością rozbudowy jej budynku o dodatkową powierzchnię sklepu oraz restauracji/bistro. Do czasu zamknięcia z powodów niezależnych od Właściciela Stacja Paliw generowała znakomite obroty – zorientowana była głównie na obsługę samochodów ciężarowych TIR (dzielnica przemysłowa generuje ogromny ruch tych pojazdów). Obroty dodatkowo ze względu na atrakcyjne ceny paliw, były generowane przez auta osobowe.

Dojazd do Stacji bez ograniczeń tonażowych. Możliwości działalności dopełnia urządzony parking o powierzchni do 1 ha. Właściciel zainteresowany jest rozwojem projektu przez rozbudowę budynku Stacji Paliw o dodatkowy sklep i bar/restaurację, a także budowę w części parkingowej Myjni Samochodów Ciężarowych i Osobowych oraz dodatkową powierzchnię parkingową, czy stację dokującą dla samochodów elektrycznych z wysokim prądem ładowania na oddzielnie ustalonych warunkach.

Wysokość czynszu wynajmu, czy ewentualna cena sprzedaży mogą być ustalone wyłącznie z zainteresowanymi w bezpośrednich rozmowach.

Kontakt w sprawie e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz mobile: +48 664 025 909.

Potencjalny Najemca/Nabywca zostanie wyłoniony w wyniku rokowań, poprzedzonych złożeniem ofert.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl