ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zastępca komendanta odchodzi na emeryturę

fot. KPP w Ciechanowie

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyła się uroczystość z okazji odejścia na emeryturę zastępcy komendanta powiatowego mł. insp. Radosława Romanowskiego. Mł. insp. Romanowski pożegnał się z policyjnym mundurem po ponad 29 latach służby.

Zbiórka rozpoczęła się od meldunku złożonego komendantowi insp. Zbigniewowi Andresowi i wprowadzenia sztandaru komendy. Odczytano wyciąg z rozkazu komendanta wojewódzkiego o zwolnieniu ze służby młodszego inspektora, a następnie on sam złożył meldunek komendantowi o zakończeniu swojej służby w policji.

- Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie podziękował mł. insp. Radosławowi Romanowskiemu za wieloletnią służbę oraz za wkład włożony w rozwój Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie co, jak podkreślił, z pewnością przełożyło się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w powiecie ciechanowskim. Na koniec życzył mu wszelkiej pomyślności oraz spełnienia planów – przekazała asp. Magda Zarembska.

Głos zabrał także wicestarosta Marek Marcinkowski, który wyraził słowa uznania za dotychczasową służbę na rzecz mieszkańców powiatu, a także sam mł. insp. Radosław Romanowski, dziękując za wieloletnią współpracę wszystkim zebranym.

W uroczystości, obok kadry kierowniczej KPP i wspomnianego wicestarosty, wzięli także udział m.in. prokurator rejonowy Przemysław Bońkowski, kapelan policyjny ks. kan. Wojciech Hubert, przedstawiciele służb mundurowych oraz funkcjonariusze i pracownicy policji.

Mł. insp. Radosław Romanowski służbę w policji pełnił od 1994 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Dotychczasowe stanowisko piastował od 1 grudnia 2020 roku.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment