ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zwłoki we Władysławowie. To było samobójstwo

fot. OSP KSRG Opinogóra

W kierunku samobójstwa (art. 151 kk) prowadzone jest postępowanie w związku ze znalezieniem ciała mężczyzny w niedzielę przy jednej z posesji na ulicy Willowej we Władysławowie. Zgłoszenie do dyżurnego ciechanowskiej komendy wpłynęło około godziny 9:30.  

- Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny. Ustalono, że był to 34-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego - przekazała asp. Magda Zarembska z KPP w Ciechanowie.

Na miejscu trwały czynności policyjne pod nadzorem prokuratora w celu ustalenia okoliczności zdarzenia. Pierwsze doniesienia wskazywały na samobójstwo. O wyjeździe do próby samobójczej, zakończonej zgonem, poinformowali strażacy z OSP KSRG Opinogóra Górna. Informacje te potwierdza rzeczniczka policji, przekazując, iż postępowanie prowadzone jest w kierunku art. 151 kk. Prokuratura w najbliższym czasie przekaże zapewne więcej informacji.

Nieoficjalnie, z relacji świadków wynika, iż mężczyzna w nocy z soboty na niedzielę był uczestnikiem balu w tutejszym domu weselnym, z którego prawdopodobnie w pewnym momencie wyszedł. Ciało znaleziono następnego dnia rano. 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment