50 lat razem

We wtorek, 14 września Urząd Miasta Działdowo zorganizował uroczystość z okazji Złotych Godów. Swoje 50-lecie pożycia małżeńskiego świętowały 24 pary. 

Medale od Prezydenta RP wręczył burmistrz Grzegorz Mrowiński. - Wielki to dla nas zaszczyt, że możemy się spotkać z dostojnymi jubilatami z okazji ich święta. Pragnę przekazać szanownym jubilatom najserdeczniejsze życzenia spokoju, poszanowania w rodzinie, stu lat życia i doczekania w zdrowiu następnego jubileuszu. Wiem, że na swojej wspólnej drodze napotkaliście wiele trudności, kłopotów i zmartwień, jednak wzajemne zrozumienie i szacunek, a w szczególnie miłość sprawiły, że przeżyliście razem nie tylko szczęśliwe, ale i trudne chwile. Mam nadzieję, że tych szczęśliwych chwil było więcej i tkwią one głęboko w waszej pamięci. To czego dokonaliście w swoim życiu, jest waszym sukcesem, z którego może być dumna wasza rodzina - mówił burmistrz.

Więcej w najbliższym wydaniu TD. 

Komentarze  

0 #1 Bolek 2021-09-16 19:12
Panie burmistrzu. Gdzie jest ten obiecany basen, gdzie jest ten obiecany zalew. Lato już dawno poszło spać tylko czekać zimy, a nadzieja została matką głupich. Czy to jest jakaś zemsta włodarzy miasta czy zwykła nieudolność.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl