Dekorglass wygrał w Suchedniowie

Ostatni mecz w ubiegłym roku, na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek w superlidze tenisowej, działdowski Dekorglass rozegrał w Sucheniowie.

Mecz zakończył się po trzech pojedynkach pewnym zwycięstwem działdowian. Wygrał swój pojedynek Patryk Chojnowski po pięciu setach, Jakub Dyjas ograł rywala bez straty seta i Patryk Lewandowski, także bez straty seta, pokonał doświadczonego rywala z Suchedniowa. Miło zaskoczył ten ostatni i było to jego pierwsze zwycięstwo w superlidze. Młody Patryk zagrał na prawdę dobre spotkanie i pokazał tkwiące w nim spore możliwości. Dekorglass powinien mieć z niego, już w niedalekiej przyszłości, sporo pociechy.

Nasza drużyna zakończyła rundę na piątej pozycji i teraz grać będzie w drugiej rundzie w grupie mistrzowskiej (7 pierwszych zespołów w tabeli).
Pierwszy mecz nasz zespół zagra 7 stycznia o godzinie 18. w Działdowie z drużyną z Jarosławia. 12 stycznia w Działdowie rozegrany zostanie mecz Ligi Mistrzów z Borussią Düsseldorf o godzinie 17. Więcej o tym spotkaniu za tydzień.

Mecze, o których mowa Dekorglass rozegra tradycyjnie w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. Jeszcze niedawno nie było to takie oczywiste, bowiem w obiekcie nastąpiła awaria urządzeń grzewczych. Fachowcy z Dekorglassu potrafili sami uporać się z poważną awarią i już wszystko jest w porządku.

Z powodu obowiązujących obostrzeń, ilość miejsc na widowni jest ograniczona. Kibice, którzy chcą obejrzeć spotkania na żywo, muszą wcześniej zapisać się pod numerem telefonu 606 336 021. Wstęp tylko dla osób zaszczepionych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl