Kilka słów o tym jak dieta pudełkowa zmieniła moje życie.

Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że zdrowie odżywianie może wnieść do życia tyle radości i wygody! Żyłam w przekonaniu, że przygotowanie zdrowych posiłków wymaga wiele czasu i jest kosztowne. Nic bardziej mylnego. Kierując się chęcią poprawy swoich nawyków żywieniowych, postanowiłam wypróbować catering dietetyczny. Początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Wydawało mi się, że ciągłe jedzenie sałaty i komosy będzie nudne i niesmaczne, a ja nadal będę głodna. Szukając w Internecie odpowiedniego rozwiązania natrafiłam na catering dietetyczny z dostawą do domu od https://fitapetit.com.pl/. Ze względu na to, że z natury jestem osobą szczupłą i nie chciałam dodatkowo chudnąć, skusiłam się na dietę Standard. Dziś żałuje tylko jednego - dlaczego tak późno zdecydowałam się na catering dietetyczny?!

Korzyści płynące z cateringu pudełkowego

Po upływie kilku miesięcy mogę śmiało stwierdzić, że dieta pudełkowa z dostawą do domu okazała się strzałem w dziesiątkę. Każdego dnia jadam ulubione posiłki nie odmawiając sobie nawet uwielbianego przeze mnie chleba! Jedzenie pudełkowe, jest dostosowane do moich potrzeb żywieniowych. Obawy o to, że będę odczuwała ciągły głód odeszły w niepamięć. Wszystkie dania są sporządzone ze zdrowych i pysznych składników. Odpowiednio zbilansowane porcje w 100% zaspakajają moje zapotrzebowanie kaloryczne. Niekiedy zdarza się, że jakieś danie np. podwieczorek zostaje na kolejny dzień! Dodatkowo catering pudełkowy to ogromna wygoda. Codziennie rano otrzymuje jedzonko prosto pod drzwi. Dla mnie jest to super rozwiązanie, pozwalające mi zaoszczędzić czas, jaki trzeba poświecić na zrobienie zakupów, ugotowanie i przyrządzenie wszystkich dań. Odkąd stosuje catering dietetyczny Działdowo nie myślę o codziennym ustaleniu menu, ponieważ https://fitapetit.com.pl/ robi to za mnie! Miłym zaskoczeniem okazało się również brak monotonii w menu! Jestem ciągle zaskakiwana pomysłowością i smakami jakie otrzymuje. Każde dostarczony posiłek jest jak dzieło sztuki pod względem kompozycji smaków i wyglądu. Dodatkowo ogromnym plusem są zmiany jakie zauważyłam w swoim organizmie. Mój brzuch przestał być wzdęty i zniknęły uporczywe gazy. Na znak odstawienia "szybkich" i niezdrowych przekąsek zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich włosów i skóry.

Stawiam na zdrowie i jakość!

Odkąd zdecydowałam się na catering dietetyczny moje życie uległo poprawie! Zauważyłam, że koleżanki z pracy idąc w moje ślady również zaczęły przygodę z dietą pudełkową. Wiele z nich postawiło na polecany przeze mnie https://fitapetit.com.pl/. Kierując się wyborem odpowiedniej dla mnie oferty, szczególną uwagę skupiałam na jakości produktów. Chciałam, aby catering dietetyczny z dostawą do domu był tworzony pod okiem dietetyków i składał się ze zdrowych składników. Dieta pudełkowa, którą wybrałam właśnie taka jest! Warzywa, owoce i mięso nie są nafaszerowane związkami chemicznymi. Mój ukochany chleb jest pieczony bez sztucznych spulchniaczy! W chwili obecnej testuje różne dostępne opcje menu od Vege do Keto Power. Za każdym razem, gdy otrzymuję jedzenie pudełkowe ja i moje kubki smakowe są mile zaskoczone!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl