VI Działdowskie Biegi Niepodległości

11 listopada odbędą się VI Działdowskie Biegi Niepodległości. Zawody tradycyjnie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie.

- Przygotowujemy się do biegu bardzo starannie. Mamy już zamówione medale, puchary i nagrody. Trwają także zapisy. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału w imprezie - mówi Grzegorz Kaszubski, dyrektor MOSiR w Działdowie. 

Początek biegu głównego odbędzie się o godz. 18.00. Start i meta są zlokalizowane przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Jagiełły). W biegu tym może wystartować 200 osób, dystans to 5 km.

Dodatkowo będą biegi dla dzieci i młodzieży, w dwóch kategoriach wiekowych. Start z Pl. Mickiewicza, meta przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Jagiełły. Początek tych zmagań o godz.17.00. 

Zapisy do biegu głównego odbywają się na stronie internetowej chiptiming.pl do 9 listopada. Dzieci i młodzież mogą zapisać się telefonicznie pod numerem tel. 23-697-46-70, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio przed biegiem.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w sali gimnastycznej SP nr 1 Działdowo (odbiór numerów oraz chipów), dzieci odbierają kartki startowe.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl