Weekend na drogach

W sobotę, 10 lipca na Placu Mickiewicza w Działdowie, kierujący mercedesem, wykonując manewr cofania, uderzył w zaparkowany pojazd marki Nissan Primera. Mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia, a chwilę później został zatrzymany przez policyjny patrol. Okazało się, że to 32-letni mieszkaniec Działdowa. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Tego samego dnia na trasie Kurki - Księży Dwór  kierująca pojazdem marki Ford Mondeo, 41-letnia mieszkanka powiatu nowomiejskiego, wykonując manewr zawracania nie zauważyła prawidłowo jadącego pojazdu marki Opel, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od obu aut z uwagi na ich uszkodzenia, a sprawczynię kolizji ukarali mandatem i punktami karnymi.

Chwilę później policjanci interweniowali wobec kierującego pojazdem marki Peugeot w związku z zawiadomieniem dotyczącym podejrzenia, iż kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu. 22-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego przejeżdżał przez Działdowo i został zatrzymany do kontroli drogowej. Mężczyzna był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 22-latek ukarany został mandatem.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież