Zawody konne w Malinowie

W niedzielę, 12 września na parkurze w Malinowie koło Działdowa rozegrano towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody. Uczestnicy startowali w czterech konkursach, 60 cm, 70, 90 i 100, a zmaganiom koni i jeźdźców przyglądała się spora grupa sympatyków sportu jeździeckiego.

W klasie LL 60 startowało 16 załóg, a zwycięstwo odniosła Wiktoria Tykarska na koniu Pasjonata Arni, przed Emilią Lewandowską na koniu Bentley i Emilią Chmielińską na koniu Grala. W klasie LL 70 startowało 18 załóg, zwyciężyła Anastazja Stando na koniu Grala przed Natalią Behal na koniu Galicja i Amelią Dembską na koniu Pasjonata. W klasie LL 90 startowało 12 załóg, zwycięstwo uzyskała Aleksandra Kamińska na koniu Pepe przed Marią Sternicką na koniu Wander i Natalią Pieczywek na koniu Lubicz. W klasie LL 100 startowało 7 załóg, wygrała Karina Ludwicka na koniu Korund przed Marią Sternicką na koniu Wander i Natalią Pieczywek na koniu Lubicz. Organizatorem zawodów była Stajnia Malinowo Jerzego Grzeli.

Nagrody i puchary ufundowali: wójt gminy Działdowo, Działdowska Agencja Rozwoju oraz Działdowskie Towarzystwo Jeździecki.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl