Zwycięstwo Polonii w Korszach

Po wygranym meczu iłowian w Korszach pozostał cień szansy na prolongatę na poziomie IV ligi.

Z olbrzymią wolą walki i chęcią wywalczenia kompletu punktów jechali piłkarze trenera Huberta Lemanka na mecz do Korsz. Zespół gospodarzy był przed tym meczem w bardzo trudnej sytuacji i zwycięstwo nad Polonią dawało im jeszcze jakąś szansę na uratowanie się przed spadkiem. Lepiej trudną sytuację w tabeli wykorzystała drużyna z Iłowa. Na prowadzenie wyprowadził iłowian Dominik Lemanek w 18. minucie meczu. Radość jeszcze większa zapanowała w obozie Polonii osiem minut później, drugiego gola dla iłowskiej drużyny zdobył Michał Rynkowski. Wynik 2:0 dla Polonii utrzymał się do przerwy. Gospodarze nie tracili nadziei i w 58. minucie Paweł Sawicki strzelił kontaktową bramkę. Zrobiło się bardzo gorąco, albowiem do końca gry pozostało jeszcze ponad pół godziny gry. Jednak lepiej obciążenie za wynik znieśli piłkarze z Iłowa. Na dodatek już w 90. minucie meczu trzeciego gola zdobył Dominik Lemanek i Polonia wygrała bardzo ważny dla siebie mecz 3:1.

W ostatnim meczu Polonia podejmować będzie w roli gospodarzy na boisku w Mławie lidera tabeli, który już zapewnił sobie awans do III ligi, Concordię Elbląg.