Nowy wygląd świetlicy w Krasińcu

„Świetlica w Krasińcu - miejscem aktywizowania społeczności lokalnej do działań na rzecz dobra wspólnego w środowisku lokalnym” to tytuł projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Krasinianki w ramach konkursu "Moja Mała Ojczyzna".  
Środki na ten cel pozyskano z Fundacji BGK.

W związku z tym otrzymało grant w wysokości 30 tyś. złotych. Pieniądze te w części przeznaczono na remont naszej świetlicy. Dzięki nim położone zostały nowe płytki na podłogę, zakryto wszystkie widoczne rury, wygładzono i pomalowano ściany i sufit. W odnowionej świetlicy „Kraśniczanki” mają zamiar organizować spotkania artystyczne i warsztaty dla dużych i małych: malarskie, robienia kwiatów z bibuły, ozdób świątecznych itp.
- Liczymy na to, że takie spotkania przyciągną i zainteresują naszych mieszkańców. Pieniądze z grantu pozwoliły także na zakup sprzętów i urządzeń takich jak np. drukarka czy laptop. Mogłyśmy też kupić takie urządzenia jak maszyna do waty cukrowej, grill, duży namiot ogrodowy czy też dmuchaną zjeżdżalnię. Sprzęty te pozwolą, jak również i pomogą nam w organizacji różnego rodzaju pikników czy festynów w naszej miejscowości. Mamy nadzieję, że przyciągną one rodziny z dziećmi i dzięki temu wszyscy będziemy cieszyć się miłą i rodzinną atmosferą – mówi prezes Stowarzyszenia Wanda Skonieczna.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl