ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Potrzebna jest pomoc dla Piotra Skowrońskiego z Kalinowca

Piotr Skowroński mieszka w Kalinowcu i od 13 lat zmaga się z chłoniakiem limfatycznym. Około miesiąca temu przestał chodzić. Choroba zaatakowała kończyny dolne powodując bolące, pękające rany, których jest coraz więcej. Obecnie potrzebuje całodobowej opieki. Leczenie jest bardzo kosztowne.

Rodzina pana Piotra potrzebuje wsparcia finansowego na zakup opatrunków, specjalistycznych plastrów na rany i środków higienicznych.  Piotr ma dopiero 44 lata, chce żyć, walczy, by być jak najdłużej być ze swoją rodziną.  Każda najmniejsza pomoc finansowa ze strony dobrych ludzi się liczy.

- Tata obecnie potrzebuje całodobowej opieki. Od momentu zrobienia zdjęcia, które jest w tle, schudł ponad 50 kilogramów. Jest nam bardzo ciężko patrzeć jak nasz ukochany tatuś znika w oczach. Obecnie leczenie jest bardzo kosztowne. Tata ze względu na stan zdrowia musiał przerwać radioterapię. Opatrunki, plastry, morfina i inne leki które są niezbędne, to nasza codzienność. Jest bardzo silny. Ja i moje rodzeństwo: Julia (8 lat), Hubert (12 lat) Mateusz (16 lat) Adrian (22 lat) marzymy tylko o tym by tata odzyskał zdrowie - pisze córka pana Piotra Wiktoria.

Dla pana Piotra ruszyły już licytacje. Znajdziemy je pod adresem: https://www.facebook.com/groups/425929761889057

Jeśli ktoś chce bezpośrednio wesprzeć rodzinę Piotra Skowrońskiego, może dokonać wpłaty na  stronie zrzutki.pl: https://zrzutka.pl/tmx8tz

Komentarze obsługiwane przez CComment