ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wybiorą Miss Mazowsza. Nasze przedstawicielki w finale

Fot. il. Organizatorzy

Kilkadziesiąt pań z całego regionu powalczy o tytuł najpiękniejszej na Mazowszu i w Warszawie. Wśród nich są i reprezentantki naszych miast i powiatów. Gala finałowa Miss Województwa Mazowieckiego i Miss m. st. Warszawy 2024 odbędzie się już w niedzielę, 7 kwietnia w Warszawie. Podczas niej zostanie też wybrana Miss Nastolatek.

W finale konkursu Miss Województwa Mazowieckiego 2024 weźmie udział czterdzieści jeden pań. Dominują warszawianki. W tym gronie znalazły się i cztery mieszkanki naszego subregionu. Są to: Weronika Barbarska z Pułtuska, Maria Bońkowska z Mławy, Izabela Domeradzka-Otłowska z Makowa Mazowieckiego i Julia Jadacka z Serocka.

W gali wezmą udział również dwadzieścia dwie nastoletnie finalistki konkursu. Spośród nich zostanie wyłoniona Miss Nastolatek Województwa Mazowieckiego. W tym gronie także mamy przedstawicielki subregionu. Są to: Anna Cichocka – Mława, Weronika Kalinowska – Nasielsk, Daria Podlecka – Strzegowo.

Jak widać Mława i powiat mławski mają w tegorocznej edycji konkursu trzy przedstawicielki, a powiaty: makowski, pułtuski, legionowski, nowodworski – po jednej.

Gala finałowa odbędzie się 7 kwietnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. 

Trzymamy kciuki za nasze dziewczyny!

Komentarze obsługiwane przez CComment