ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Gradzanowo Włościańskie . Sto lat pani Genowefy

Fot. KRUS Pani Genowefa Chodubska (siedzi) nie wygląda na stulatkę, tylko na znacznie młodszą kobietę. Stoją od lewej: wójt Przemysław Pakuszewski, córka jubilatki i kierownik Michał Pol. Jak widać, na tę okazję mieszkanie zostało specjalnie udekorowane

Pani Genowefa Chodubska z Gradzanowa Włościańskiego (gm. Radzanów)  ukończyła sto lat. Z tej okazji otrzymała mnóstwo życzeń od swoich najbliższych oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  i władz samorządowych.

Jak się dowiadujemy, jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem   i imponuje poczuciem humoru.  Przyszła na świat w 1924 roku w rodzinie wielodzietnej; miała siostrę i czterech braci. Od najmłodszych lata pracowała na roli. Ponieważ jej mąż z zmarł w młodym wieku,  na nią spadł obowiązek prowadzenia gospodarstwa.  Wychowała dwie córki i dwóch synów.  Doczekała się dziewięciorga  wnucząt, jedenaściorga prawnucząt i  dwóch praprawnuków. Nadal mieszka w Gradzanowie Włościańskim, opiekują się nią córka i syn.

Do pani Genowefy przybyli z  kwiatami,  życzeniami i gratulacjami  kierownik placówki  terenowej KRUS w Mławie Michał Pol i wójt gminy Radzanów Przemysław Pakuszewski.

(kj)

Komentarze obsługiwane przez CComment