Mławianka wciąż bez zwycięstwa. W środę przegrała u siebie z rezerwami Legii Warszawa

Piłkarze Mławianki przegrali trzeci mecz z rzędu i osunęli się na dno tabeli trzeciej ligi. W środę na własnym boisku przegrali 1:4 z rezerwami warszawskiej Legii. W dodatku kończyli mecz w dziewięciu. Piłkarze z Mławy po czterech kolejkach nie odnieśli jeszcze zwycięstwa.

Końcowy wynik o tyle może być przygnębiający dla zawodników gospodarzy, bo to oni lepiej rozpoczęli to środowe spotkanie. W 20. minucie po dośrodkowaniu Jakuba Rutkowskiego z rzutu rożnego, bramkę zdobył Ivan Hurenko. Niestety, później do głosu dochodzili już tylko "Wojskowi". Jeszcze przed przerwą wyrównał Oliwier Olewiński, ale remis po 45. minutach mógł dawać nadzieję mławianom na lepszą grę w drugiej połowie.

Nic takiego nie miało jednak miejsca. W 53. minucie Adam Ryczkowski wyprowadził warszawian na prowadzenie. Niewiele wniosły zmiany przeprowadzone przez trenera Mławianki Michała Kolanowskiego. Od 72. minuty zespół osłabił kapitan Michał Stryjewski, który po obejrzeniu drugiej żółtej kartki wyleciał z boiska. Taki sam los spotkał Sebastiana Kurowskiego, który opuścił boisku po bezpośredniej czerwonej kartce.

W końcówce meczu pokazała się "stara gwardia" Legii. Bramkę z rzutu karnego zdobył wieloletni zawodnik warszawskiego klubu, były reprezentant Polski Michał Kucharczyk, który wykorzystał rzut karny po faulu na Jakubie Żewłakowie. Gospodarzy "dobił" w doliczonym czasie gry rezerwowy Rafał Boczoń.

Wyniki 4. kolejki (21 sierpnia): GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok II 1:0, ŁKS Łomża - Victoria Sulejówek 2:0, Unia Skierniewice - Wisła Płock II 3:1, Lechia Tomaszów Maz. - Świt Nowy Dwór Maz. 1:0, Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 0:5, Broń Radom - Stomil Olsztyn 2:1, GKS Wikielec - Polonia Lidzbark Warm. 2:2, Mławianka - Legia II 1:4, Wigry Suwałki - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:2