ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Z Mławy do Iłowa. Z wiceburmistrza na …wicewójta

Od lewej: wójt z nowym zastępcą

Były zastępca burmistrza Mławy, Szymon Zejer, został zastępcą wójta gminy Iłowo-Osada,  Sebastiana Cichockiego.

W Iłowie będzie odpowiedzialny za: kulturę, edukację i oświatę, zdrowie, sport, promocję gminy oraz współpracę z organizacjami pozarządowymi, a także nadzór nad gospodarką komunalną. Tymi sprawami zajmował się również będąc wiceburmistrzem. 

– Jego bogate doświadczenie oraz merytoryczne przygotowanie sprawiają, że jest idealnym kandydatem na to stanowisko. Szymon ukończył studia z zakresu zarządzania oświatą i marketing w sporcie oraz przez kilka lat pełnił funkcję zastępcy burmistrza – uzasadniał swoją decyzję na „fejsie” wójt Cichocki.

- Po prawie pięciu latach intensywnej i satysfakcjonującej pracy w samorządzie Miasto Mława, od 1 czerwca rozpoczynam nowy etap życia na stanowisku zastępcy wójta Gminy Iłowo-Osada.

Chciałbym serdecznie podziękować wójtowi Sebastianowi Cichockiemu za zaufanie oraz za szansę na kontynuowanie pracy w samorządzie. Jego propozycja jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszej ciężkiej pracy na rzecz społeczności Gminy Iłowo-Osada. Cieszę się na nowe wyzwania i możliwości, jakie przyniesie mi praca w dynamicznie rozwijającej się gminie.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie przez ostatnie lata w Mławie . Wasze wsparcie i współpraca były nieocenione. Tak jak dotychczas, deklaruję swoją pomoc mieszkańcom Mławy, zawsze możecie na mnie liczyć. Do zobaczenia — napisał także na „fejsie” Szymon Zejer.

Obejmując nową funkcję musi zrezygnować z mandatu radnego w Mławie. Po stwierdzeniu  komisarza wyborczego  w Ciechanowie o  wygaśnięciu mandatu, będzie możliwe obsadzenie go przez Janusza Wojnarowskiego, który startował z listy Sławomira Kowalewskiego.

W.D.

Komentarze obsługiwane przez CComment