III Turniej o puchar parafii Ojca Pio

26 września przy słonecznej pogodzie odbył się III Turniej Padre Pio Cup o puchar przechodni ufundowany przez proboszcza Parafii pod wezwaniem Ojca Pio - księdza Tomasza Markowicza.

W turnieju uczestniczyły drużyny Victoria Arcelin, Romex, Onnera Team oraz Skra Szerominek. Zawody rozpoczął podaniem piłki wikariusz ks. Mateusz Stępka.Dodatkowe nagrody: dla najlepszego zawodnika oraz bramkarza ufundowali Wójt Gminy Płońsk - Aleksander Jarosławski oraz Przewodniczący Rady Gminy Płońsk - Włodzimierz Kędzik.
Jak informuje urząd gminy, zwycięzcę turnieju wyłonił dopiero ostatni pojedynek, który rozegrały drużyny Romex oraz Victoria Arcelin. Wygrała drużyna Romex, która zgodnie z regulaminem turnieju jako zwycięzca poprzedniej edycji ,Puchar Przechodni zdobyła na własność. II miejsce powędrowało do drużyny Victoria Arcelin, III miejsce zdobyła Onnera Team i IV miejsce Skra Szerominek.
Gmina Płońsk dla kibiców i ufundowała nagrody, bo jak zwykle przy tego typu imprezach publiczność dopisała.