ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Pożegnanie wieloletniej pracownicy

fot. KPP w Płońsku

Kadra kierownicza, policjanci i pracownicy płońskiej komendy pożegnali odchodzącą na zasłużoną emeryturę wieloletnią pracownicę Panią Danutę Szuba. W płońskiej komendzie przepracowała ona blisko 11 lat, a ogółem w policji prawie 26 lat.


24 lutego w płońskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącej na emeryturę wieloletniej pracownicy policji - Danuty Szuba. Komendant Powiatowy Policji w Płońsku insp. Jarosław Brzozowski wraz ze swoim I zastępcą podinsp. Stanisławem Dybowskim serdecznie podziękował za zaangażowanie, życzliwość oraz wieloletnią wzorową pracę, którą pani Danusia wykonywała na rzecz płońskiej komendy. Nie zabrakło też życzeń zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha, odpoczynku, a także twórczych sił i aktywności potrzebnej do realizowania swoich planów oraz zamierzeń.
- Pani Danusia pracę w policji rozpoczęła w maju 1996 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu z miejscem pracy w Ciechanowie. Następnie od 2011 roku realizowała obowiązki na stanowisku starszego technika w Wydziale Prewencji, a następnie w Zespole do spraw Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Jako pracownik Policji przepracowała prawie 26 lat - infomruje komenda. 

Komentarze obsługiwane przez CComment