Raciążanka i płońszczanka w półfinale Miss Mazowsza

Natalia Dębkowska (nr 24) i Patrycja Olak (nr 90) to przedstawicielki powiatu płońskiego w półfinale Miss Mazowsza 2021. Razem z nimi na scenie 9 października w Markach zaprezentują się: ciechanowianki, makowianka, reprezentantki powiatów: mławskiego, nowodworskiego i legionowskiego oraz uczestniczki konkursu Miss Nastolatek Mazowsza, w tym mieszkanki Ciechanowa.

Pierwsza ukończyła LO im. mjr. Henryka Dobrzańskiego Hubala w Raciążu, druga – LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku. Studiują na uniwersytetach: Natalia – zarządzanie w Olsztynie, a Patrycja – prawo w Warszawie.

- Moją pasją jest sport, kilkanaście lat grałam w koszykówkę, teraz sama ćwiczę, żeby wymodelować sylwetkę. Lubię udzielać się charytatywnie, m.in. byłam wolontariuszką WOŚP. Moim marzeniem jest odnoszenie sukcesów w modelingu – dzieli się Natalia (l. 19). Cieszy ją wsparcie bliskich, ale i jej miasta.

natalia-debkowska

- Interesuję się prawem, modelingiem, podróżami do ciekawych miejsc. Kocham zwierzęta – krótko przedstawia się Patrycja (l. 19).

patrycja-olak

Jak głosować?

Głosowanie odbywa się na stronie konkursu na Fb: https://www.facebook. com/MissMazowieckiego i na Instagramie strony organizatora – punktowane są polubienia zdjęć kandydatek. Można też wysyłać odpłatne SMS-y: w przypadku Miss Mazowsza o treści: MMZ. numer kandydatki, w przypadku Miss Mazowsza Nastolatek o treści: MNMZ. numer kandydatki. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów do 8 października do godz. 23.

A już 9 października przekonamy się, które z pań wejdą do finału. Trzymamy kciuki!

Cały artykuł w TC nr 40 z 5.10.

Fot. Archiwa prywatne kandydatek

Komentarze  

0 #1 Brida 2021-10-07 13:10
Samo zdjecie wystarczylo aby znalezc sie w półfinale Miss Mazowsza 😂 😂 😂
Dopiero poczatek konkursu, zycze powodzenia, szkoda ze zadna z Ciechanowa sie nie zglosila
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl