ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Starostwo pomoże wydać płytę

fot. Starostwo w Płońsku

W Starostwie Powiatowym w Płońsku podpisana została umowa powiatu reprezentowanego przez starostę Elżbietę Wiśniewską z Maciejem Pruchniewiczem z zespołu Curly Cale.


W ramach umowy, opiewającej na 5 tys. zł, planowane są następujące formy:
1) Mini koncert ,, Dzień dobry lato" w Jońcu z udziałem podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Płońsku oraz Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Dobry Dom" w Płońsku.
2) Warsztaty dźwiękiem malowane - Cykl 20 warsztatów (po 1h każde,) muzycznych dla podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Płońsku oraz Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Dobry Dom" w Płońsku
3) Tytuł mecenasa kultury - dla powiatu płońskiego na materiałach informacyjnych, promocyjnych oraz na samej płycie zespołu wraz z zamieszczeniem herbu powiatu płońskiego na płycie.
4) Koncert Curly Cale.

- Przyszedł wreszcie czas na wydanie naszej wspólnej płyty. Album pod tytułem, którego jeszcze nie zdradzę, ukaże się jesienią tego roku. Bardzo się cieszymy, że uzyskaliśmy na ten cel wsparcie ze strony Powiatu Płońskiego. Bez jego pomocy niezwykle trudno byłoby nam zrealizować całe przedsięwzięcie. Powiat nie tylko dba o infrastrukturę, szkoły, szpital itp., ale przykłada też dużą wagę do rozwoju sfery kulturalnej. Podpisanie przez nas umowy z powiatem płońskim jako mecenasem kultury umożliwi sfinalizowanie projektu i utrwalenie naszych muzycznych działań, tak by ich efekty mogły trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców - komentują Maciej i James.

Komentarze obsługiwane przez CComment