ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Strzelał do uciekającego bmw

fot. KPP w Płońsku

Płońscy policjanci zatrzymali 22-latka, który strzelając z broni pneumatycznej do samochodu osobowego uszkodził w nim tylną szybę. Strzały padły w czasie "pościgu" audi za bmw. Autami podróżowały skonfliktowane od dawna osoby.


Kilka dni temu policjanci z Płońska otrzymali zgłoszenie o strzałach, jakie miały paść w kierunku osobowego bmw z innego pojazdu. Jak wynikało z informacji oba auta jechały z dużą prędkością od strony Strachowa w kierunku Płońska. Audi goniące bmw policjanci zatrzymali do kontroli na terenie miasta. Jak się okazało autem tym kierowała 25-letnia mieszkanka gm. Naruszewo, a wraz z nią podróżował jej mąż i dwóch znajomych.

Jak informuje rzeczniczka płońskiej komendy policji, kierowcą bmw, za którym jechali był 28-letni płońszczanin, były partner 25-latki, natomiast pasażerką tego auta, jego obecna dziewczyna. W czasie przeszukania audi, pod przednimi siedzeniami policjanci znaleźli trzy sztuki broni pneumatycznej i pałkę teleskopową.
Funkcjonariusze ustalili, że od dłuższego czasu osoby kierujące oboma pojazdami oraz ich bliscy są ze sobą skonfliktowani. Osoby podróżujące audi twierdziły, że chciały wyjaśnić sprawy prywatne z kierowcą bmw, lecz ten nie zatrzymywał swojego auta. W czasie "pościgu" 22-letni pasażer audi oddał kilka strzałów z broni pneumatycznej w kierunku bmw, uszkadzając jego tylną szybę.

Komentarze obsługiwane przez CComment