ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zderzyło się 5 aut

fot. OSP Nowe Wrońska

13 kwietnia przed godz. 12:00 na drodze krajowej nr 7 w Kroczewie, w gm. Załuski, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną doszło do zderzenia 5 aut: trzech samochodów osobowych, busa i ciężarówki. 


Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że ciężarowa scania z przyczepą, którą kierował 59-latek z powiatu sierpeckiego tuż przed skrzyżowaniem, gdzie sygnalizator nadawał światło czerwone, uderzyła w tył busa - opla, kierowanego przez 63-latka z Warszawy. Opel uderzył w poprzedzającą go skodę, którą jechała 46-latka z powiatu płockiego i stojącego na sąsiednim pasie forda, za którego kierownicą siedział 24-latek z powiatu garwolińskiego. Skoda natomiast uderzyła w stojącą przed nią na światłach toyotę, kierowaną przez 49-latka z powiatu łomżyńskiego.
W wyniku zderzenia pojazdów kierowca i dwoje pasażerów z opla, a także kierująca skodą, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni na badania do szpitali w Płońsku, Nowym Dworze Mazowieckim i Warszawie.
Ruch w miejscu, w którym doszło do zdarzenia, był utrudniony. Odbywa się on jednym pasem - do skrętu w lewo. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Komentarze obsługiwane przez CComment