ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zmiany w kierownictwie KPP w Płońsku. Insp. Jarosław Brzozowski z nową funkcją

Źródło: Policja warmińsko-mazurska (https://warminsko-mazurska.policja.gov.pl)

Insp. Jarosław Brzozowski, pełniący do niedawna funkcję komendanta powiatowego w KPP w Płońsku, zakończył służbę na tym stanowisku. Od teraz będzie piastował stanowisko zastępcy komendanta wojewódzkiego. W ramach nowej funkcji, nadzorować będzie pion logistyki. Uroczystość powitania nowego zastępcy odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w Sali Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie.

- Jestem przekonany, że ta wiedza od podszewki, dotycząca potrzeb policji, dotycząca braków w policji, ale też i oczekiwań w policji, pozwoli Panu Komendantowi wspierać nasze działania na ulicy tak, abyśmy mogli skutecznie i profesjonalnie pełnić służbę na rzecz naszych mieszkańców. Panie Komendancie, bardzo Panu gratuluję awansu, ale też dziękuję, że przyjął Pan tak trudne obowiązki, bo praca w logistyce to równie trudna i równie ważna i odpowiedzialna praca, jak w pionie kryminalnym czy prewencyjnym – mówił mł. insp. Paweł Krauz, p.o. komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie.

Jarosław Brzozowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Pracę w policji rozpoczął w 1994 roku. Jego dotychczasowa kariera związana była z pionem prewencyjnym. W trakcie służby uhonorowany został trzema odznaczeniami: srebrnym medalem za długoletnią służbę, złotą odznaką „Zasłużony Policjant” i brązową odznaką „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.

Uroczystość pożegnania dotychczasowego komendanta powiatowego odbędzie się w środę 13 marca. Tego dnia przedstawiony zostanie również jego następca.

Komentarze obsługiwane przez CComment