ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

"Zmierzch" koncert Urszuli Makosz

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza na "Zmierzch". Nie będzie to jednak zwykła obserwacja zjawisk na niebie, a koncert pod takim właśnie tytułem, w wykonaniu Urszuli Makosz z zespołem. Będzie on jednocześnie uroczystą inauguracją XVII Międzynarodowego Festiwalu ks. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego "Chrześcijański Horacy z Mazowsza".

Na scenie sali widowiskowej MCK wystąpi Urszula Makosz - 3 czerwca w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku zabrzmi nasz "Zmierzch". Zagrają ze mną Paweł Pierzchała i Michał Chytrzyński - zapowiada artystka. Wokalistka z powodzeniem występuje z solowymi recitalami, realizuje różnorodne projekty muzyczne, od czasu do czasu bierze udział w spektaklach muzycznych. O repertuarze jaki tego dnia zaprezentuje artystka opowiadają organizatory z MCK - Usłyszymy piosenki wspaniałych polskich kompozytorów takich jak Jan Kanty Pawluśkiewicz, Zygmunt Konieczny, Grzegorz Turnau, Piotr "Kuba" Kubowicz w wykonaniu idealnie zgranych, w życiu i na scenie Urszuli Makosz i Pawła Pierzchały.

Wstęp na koncert jest możliwy tylko z zaproszeniami, które można bezpłatnie odebrać w kasie MCK. Ilość wejściówek do odebrania jest ograniczona ze względu na fakt, że koncert towarzyszy dwudniowemu festiwalowi. Początek o godz. 18.

Komentarze obsługiwane przez CComment