ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Jubileusz i,,, rezygnacja dyrektora

Dokładnie 16 września, 20 lat temu przasnyski Szpital im. dr. Wojciecha Oczko rozpoczął swoją działalność. Choć jego historia sięga lat nawet powojennych, to od 20 lat jest to ten ośrodek, który znamy, który przeszedł wiele transformacji, modernizacji i zmian.

Z tej okazji w szpitalu odbyła się uroczystość, która rozpoczęła się w kaplicy szpitalnej, a następnie przeniosła do sali konferencyjnej. Padło wiele słów uznania dla ciągłego rozwoju tej placówki zarówno z ust przedstawicieli władz samorządowych gmin i powiatu, a także przedstawicieli sejmu czy urzędu marszałkowskiego i zaprzyjaźnionych lecznic z sąsiednich powiatów, jak Maków i Żuromin.

Dodatkowym elementem uroczystości było oddanie do użytku najmłodszych pacjentów i odwiedzających szpital dzieci - kącika zaaranżowanego specjalnie dla nich, tak by mogły umilić sobie pobyt w placówce.

Więcej w najbliższym wydaniu Tygodnika.

szpital1

szpital2

szpital3

szpital5

szpital6

 Aktualizacha: Trzy dni po jubileuszu dyrektor szpitala Grzegorz Magnuszewski odszedł ze stanowiska przekazując władzę swoim zastępcom. Przyczyny tej decyzji przekazał wyłącznie staroście.

Komentarze obsługiwane przez CComment