ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Basen stał się rzeczywistością

Fot. Eska

30 kwietnia otwarto nowoczesny kompleks basenów letnich w Przasnyszu. Przez wielu mieszkańców miasta i powiatu długo oczekiwany i wymarzony.

Dotychczas, z powodu braku zbiorników wodnych i obiektów służących do kąpieli przasnyszanie nie mieli wielkich możliwości letniego wypoczynku nad wodą. Dzięki inwestycji zrealizowanej przez Samorząd Powiatu Przasnyskiego powstało pierwsze kąpielisko na terenie powiatu, które służyć będzie całym rodzinom. Da możliwość odpoczynku i rekreacji, przyjemnego spędzania czasu, uprawiania sportu, nauki pływania, kąpieli słonecznych i ochłody bez konieczności podróży na Mazury lub wyjazdów do sąsiednich miast. Uroczystość otwarcia zgromadziła wielu mieszkańców, ale także zaproszonych gości, zatem nie zabrakło okolicznościowych przemówień, podziękowań i gratulacji.

Starosta Krzysztof Bieńkowski odniósł się do starań o powstanie obiektu i jego finansowania, a także podziękował wszystkim, którzy wnieśli wkład w realizację projektu. Burmistrz Łukasz Chrostowski wyraził radość z tego, że taki wspaniały obiekt będzie dodatkową wartością turystyczną i rekreacyjną dla miasta oraz okolicznych miejscowości.

Więcej na ten temat w najbliższym numerze "Tygodnika"

Fot. eska

 

Komentarze obsługiwane przez CComment