ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wybory samorządowe 2024: Wszyscy... oprócz jednego

Nie wszyscy włodarze miasta i gmin powiatu przasnyskiego zamierzają ponownie ubiegać się o zajmowane stanowiska w nadchodzących wyborach samorządowych. Na pewno nie będzie kandydował wójt Jednorożca Krzysztof Andrzej Iwulski. Wkrótce (14 lutego) mija termin na zgłaszanie kandydatów na wójtów i burmistrzów.

Przasnysz
Burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski będzie kandydował w najbliższych wyborach samorządowych ponownie. Funkcję tę pełni od 2018 roku. Swoją gotowość do startu o fotel burmistrza ogłosił jako pierwszy w mediach społecznościowych już na początku stycznia. Dopytywany o ugrupowanie, z którego będzie startował stwierdził, że wystartuje z niezależnego komitetu - Bloku Samorządowego tworzonego z udziałem innych gmin w powiecie przasnyskim. Ocenił to zjednoczenie gmin, jako sukces.
- Wiele już udało się zmienić w naszym mieście – twierdzi, - lecz wciąż mam w sobie ten zapał do realizacji kolejnych zadań. Myślę, że uczciwym jest poddać swoją pracę pod opinię i decyzję tych wszystkich, dla których to robimy – naszych mieszkańców... Nie zawiodę.

Gmina Przasnysz
Wójt gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska będzie kandydowała również z Bloku Samorządowego. Jak twierdzi, swoją pracą pokazała, że dobro gminy i jej rozwój są dla niej najważniejsze. Za bardzo ważne uznała sprawy dotyczące kanalizacji gminy. Jest widoczna na co dzień w bardzo różnorodnych przedsięwzięciach, które służą młodym i starszym mieszkańcom gminy, a także seniorom.

Więcej w Tygodniku Ciechanowskim

Komentarze obsługiwane przez CComment