ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Złote gody w Krasnem

Fot. UG Krasne

17 lutego w Urzędzie Gminy w Krasnem wójt gminy Michał Szczepański dokonał uroczystego wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to dowód uznania dla trwałości małżeństw dla par, które zawarły związek małżeński w 1972 roku.

Włodarz pod adresem dostojnych Jubilatów skierował słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie. Oprócz medali Jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i okolicznościowe upominki. Nie zabrakło również symbolicznego toastu, gratulacji, pamiątkowego zdjęcia, słodkiego poczęstunku i wielu wzruszeń.

Złote Gody świętowali: Krzysztof i Wanda Bartoł, Waldemar i Barbara Janiak, Władysław i Sabina Krawczyk, Kazimierz i Jadwiga Kuss, Ryszard i Zofia Miłoszewscy, Kazimierz i Krystyna, Obrębalscy Stanisław i Barbara Szczepańscy, Sebastian i Barbara Szczepkowscy, Bogdan i Zofia Szczyglak, Stanisław i Marianna Wojciechowscy oraz Jan i Teresa Żakiewicz.

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica szczególna i nie dana każdemu, dlatego z pewnością długo zostanie w pamięci.

Komentarze obsługiwane przez CComment