Ireneusz Purgacz – sekretarzem okręgowym PiS

Adwokat i samorządowiec Ireneusz Purgacz z Pułtuska pełni funkcję sekretarza okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 46 – Ostrołęka, obejmującym m.in. powiaty makowski i pułtuski.

Ireneusz Purgacz (ur. 10 kwietnia 1956 r. w Strzelcach Opolskich) to prawnik, prowadzący kancelarię adwokacką w Ciechanowie, oraz samorządowiec. Wieloletni radny Rady Miejskiej w Pułtusku pełni od 2018 r. funkcję jej przewodniczącego (kolejny raz). Był członkiem Rad Nadzorczych, ostatnio Rady Nadzorczej Banku Ochrony Środowiska S.A. w Warszawie. W strukturach PiS jest przewodniczącym Komitetu Terenowego – Okręg Siedlce, powiat pułtuski, gmina Pułtusk.

Jego powołanie na sekretarza okręgowego nastąpiło 27 lipca i odbyło się w obecności Henryka Kowalczyka, wicepremiera, ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Ireneusza Purgacza powołał nowy pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w Ostrołęce Marcin Grabowski, kierownik Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, radny Sejmiku Mazowieckiego.

Na okręg nr 46 – Ostrołęka składają się, oprócz Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, powiaty: makowski, pułtuski, ostrowski i wyszkowski.

Więcej w TC nr 36 z 6.09. Dostępne wydanie elektroniczne 

 na zdjęciu Ireneusz Purgacz (w środku) podczas sesji Rady Miejskiej w Pułtusku

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl