ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zmarł kolejny policjant (w ciągu tygodnia)

Il. Policja

Niedawno, 7 września policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku pożegnali swojego komendanta insp. Jarosława Olszewskiego, a w tym tygodniu 15 września pożegnają kolegę. Aspirant sztabowy Jarosław Kalinowski zmarł tydzień po swoim przełożonym, 10 września. Miał 44 lata.

- Smutne wieści o śmierci mundurowego dotarły do pułtuskiej jednostki w sobotę przed południem (10.09.). Kierownictwo policji, koleżanki i koledzy łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną - zawiadomiła kom. Milena Kopczyńska, oficer prasowy KPP w Pułtusku.

Asp. szt. Jarosław Kalinowski przez większość swojej pracy w policji związany był z pionem kryminalnym. Pierwsze trzy lata służył w pionie prewencji, następnie w Wydziale Kryminalnym - tu przechodził kolejne szczeble kariery i realizował swoją pasję. Służbie policji oddał prawie 23 lata życia.

- Jarek. Wyróżniający się policjant. Zawsze aktywny, gotowy do pomocy kolegom w pracy, ale również mieszkańcom Pułtuska poza służbą - scharakteryzowała zmarłego kom. Milena Kopczyńska.

"Będzie nam Ciebie brakowało - nasz Niebieski Bracie!" - taki wpis pojawił się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. I słowa: "Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych składa p.o. Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Sławomir Żelechowski".

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w 15.09. (czwartek) o godz. 16 w bazylice kolegiackiej w Pułtusku.

 

Więcej w TC

Komentarze obsługiwane przez CComment