ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Nowi kierownicy w pułtuskiej Policji

Fot. KPP w Pułtusku

W budynku Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku 5 września odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której aspirant Paweł Załęski i podkomisarz Joanna Bronowska odebrali rozkazy personalne. Powierzono im obowiązki na stanowiskach: zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Pułtusku i kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy.

Komendant powiatowy policji mł. insp. Paweł Antośkiewicz podziękował obojgu policjantom za „profesjonalną, wieloletnią i pełną poświęcenia służbę”. W dowód zasług awansował dotychczasowego kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy asp. Pawła Załęskiego, powierzając mu obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz podkom. Joannę Bronowską, której w zastępstwie powierzone zostały obowiązki kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy, obejmującego gminy: Pokrzywnica i Winnica.

Awansowani podziękowali za obdarzenie ich zaufaniem, a policjantów, pracowników cywilnych i przybyłych gości, wśród których był wójt gmina Winnica Robert Wróblewski, poprosili o koleżeńskie wsparcie.

– Bohaterowie uroczystości są kompetentni, rzetelni, uczciwi i chętni do pomocy. To tylko niektóre cechy, za jakie są cenieni zarówno w środowisku policyjnym, jak i wśród pułtuskiej społeczności – przedstawia awansowanych policjantów kom. Milena Kopczyńska, oficer prasowa KPP w Pułtusku i wraz z całą Komendą gratuluje im i życzy sukcesów.

Cały artykuł w "TC" nr 37 z 12 września 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment